close
تبلیغات در اینترنت
چرا نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه؟
loading...

آلبف

چرا نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه؟ چرا نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه؟ این دسته از کاربران مدعی هستند که بعد از باز کردن تلگرام شاهد نمایش عبارت Connecting در منوی فوقانی آن بوده و کانکتینگ تلگرام برایشان مختل می‌شود. اما چه دلایلی وجود دارند که منجر به بروز این مسئله می‌شوند؟ دلایل…

چرا نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه؟

ali بازدید : 2486 دوشنبه 11 دي 1396 : 10:9 نظرات ()

چرا نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه؟

چرا نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه؟

این دسته از کاربران مدعی هستند که بعد از باز کردن تلگرام شاهد نمایش عبارت Connecting در منوی فوقانی آن بوده و کانکتینگ تلگرام برایشان مختل می‌شود. اما چه دلایلی وجود دارند که منجر به بروز این مسئله می‌شوند؟

دلایل مختلفی ممکن است منجر به بروز مشکل Connecting تلگرام شوند، بنابراین برای رفع این مشکل باید حتما تمام این دلایل را بررسی کنید. در این مقاله قصد داریم به آموزش روش های رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا کانکت نشدن تلگرام بپردازیم.

اگر با مشکل وصل نشدن تلگرام یا همان مشکل Connecting مواجه هستید، مراحل زیر را به ترتیب برای از بین بردن آن طی کنید:

قدم اول: متصل بودن به اینترنت را بررسی کنید

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

در بسیاری از شرایط کاربران قبل از اینکه مطمئن شوند که به اینترنت متصل هستند، برنامه تلگرام را اجرا می‌کنند. طبیعی است که در این شرایط با عبارت Connecting و مشکل وصل نشدن تلگرام به سرور مواجه شوید. بنابراین در اولین قدم وصل بودن دستگاهتان به شبکه اینترنت وای فای یا موبایل دیتا (Mobile Data) را مورد بررسی قرار دهید و از وجود این اتصال اطمینان حاصل کنید.

قدم دوم: از صحت سرویس دهی شبکه اینترنت اطمینان حاصل کنید

بعد از اینکه مطمئن شدید دستگاهتان به شبکه اینترنت متصل است، باید سرویس‌دهی آن را بررسی کنید. مطمئنا اگر در سیستم رد و بدل داده شبکه اینترنتی که به آن متصل هستید اختلالی ایجاد شود، برنامه تلگرام هم قادر به کانکت شدن به سرورهایش نخواهد بود. در نتیجه شما با مشکل وصل نشدن تلگرام یا همان عبارت Connecting رو به رو می‌شوید.

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

پس در قدم دوم سرویس دهی شبکه اینترنت خود را بررسی کنید. برای انجام این کار مرورگر دستگاه را اجرا و سایتی را باز کنید. اگر سایت های دیگر اجرا شدند، پس مشکل از شبکه اینترنت شما نیست، اما اگر باز شدن سایت های دیگر هم با مشکل همراه بود، مطمئنا مشکل ایجاد شده در تلگرام هم با این مسئله و اختلال در سرویس‌دهی شبکه اینترنتی که به آن وصل هستید ارتباط دارد. پس شبکه اینترنت خود را تغییر دهید یا منتظر بمانید تا اختلال‌های آن برطرف شود.

قدم سوم: دسترسی برنامه تلگرام را بررسی کنید

در برخی شرایط ممکن است شما به طور ناخودآگاه برای دسترسی تلگرام به اینترنت و استفاده از آن محدودیت قائل شده باشید و این مسئله منجر به بروز مشکل وصل نشدن تلگرام شود. برای مثال اگر اپلیکیشن فایروال بر روی گوشی یا تبلت شما نصب شده باشد، ممکن است دسترسی تلگرام به اینترنت را محدود کرده باشد. پس وارد اپلیکیشن فایروال شوید و دسترسی‌های تلگرام را بررسی کنید.

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

مسئله بعدی که اگر از موبایل دیتا (Mobile Data) یا اینترنت سیم کارت استفاده می‌کنید باید به آن توجه داشته باشید، این است که محدودیت مصرف داده را برای آن فعال نکرده باشید. برای بررسی این موضوع در اندروید مراحل زیر را طی کنید:

 • به بخش Settings بروید.
 • گزینه Data Usage را انتخاب کنید.
 • در تب Mobile یا Mobile Data گزینه Set Mobile Data Limit را بیابید.
 • از غیرفعال بودن این گزینه اطمینان حاصل کنید.

قدم سوم: اپلیکیشن تلگرام را حذف و بار دیگر نصب کنید

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

در برخی شرایط حذف و نصب مجدد برنامه تلگرام هم می‌تواند منجر به رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام شود. در برخی موارد آپدیت نبودن تلگرام ممکن اس منجر به بروز مشکلات این چنینی گردد که این مشکل با حذف و نصب مجدد اپلیکیشن برطرف می‌شود. در نظر داشته باشید که همیشه برای دانلود جدیدترین نسخه تلگرام از منابع قابل اعتمادی مثل گوگل پلی استور (Google Play Store) یا کافه بازار استفاده کنید و از منابع ناشناس اپلیکیشن تلگرام را دانلود نکنید.

مطلب مرتبط: آموزش قطع دسترسی هکر به اکانت کلش اف کلنز (Clash of Clans)

قدم چهارم: حذف حافظه کش و دیتای تلگرام

در برخی شرایط دیده شده که حذف کردن حافظه کش (Cache) و دیتای (Data) برنامه تلگرام منجر به رفع مشکل Connecting یا کانکتینگ آن شده است. بنابراین شما هم به این مسئله به عنوان یک راه حل نگاه کنید و حافظه کش و دیتای تلگرام را یک بار حذف کنید. برای انجام این کار از طریق خود تلگرام مراحل زیر را طی کنید:

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

 • وارد تلگرام شوید.
 • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید.
 • گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Data & Storage را انتخاب نمایید.
 • گزینه Storage Usage را انتخاب کنید.
 • گزینه Clear Cache و همچنین Local Database را لمس و با حذف این اطلاعات موافقت کنید.

برای حذف حافظه کش و دیتای تلگرام از طریق خود دستگاه اندرویدی هم مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد بخش Settings شوید.
 • گزینه Apps یا Applications را انتخاب کنید.
 • برنامه تلگرام را از لیست انتخاب کنید.
 • گزینه Clear Cache و Clear Data را انتخاب کنید و این اطلاعات را حذف نمایید.

اگر گزینه Clear Data را با طی کردن مراحل فوق نیافتید، گزینه Manage Space را لمس کنید و سپس در تنظیمات خود تلگرام دو گزینه Clear Cache و Local Database را انتخاب نمایید و اطلاعات آن دو را حذف کنید.

قدم پنجم: تغییر شماره تلفن تلگرام

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

این راه حل شاید کمی عجیب به نظر برسد، اما در برخی شرایط منجر به رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام شده است. در این روش لازم است تا ابتدا شماره تلگرام خود را تغییر دهید و سپس بار دیگر با طی کردن مراحل مشابه شماره قبلی خود را فعال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار از مقاله “آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام“ استفاده کنید.

قدم ششم: تغییر IP

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

تلگرام به تازگی قابلیت استفاده از پروکسی داخلی را به مسنجر خود اضافه کرده است که در مقاله “آپدیت جدید تلگرام 4.1 منتشر شد؛ تعیین سطح دسترسی ادمین ها و غیره” در مورد آن صحبت کرده بودیم. تغییر دادن IP شما با استفاده از این قابلیت یا سایر ابزارهای تغییر IP در برخی شرایط ممکن است منجر به رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting آن شود.

قدم هفتم (مخصوص آیفون و آیپد): ریست کردن Network Overrides

این روش فقط در آیفون و آیپد های اپل قابل استفاده است و در بسیاری از موارد دیده شده که منجر به رفع مشکل Connecting تلگرام یا مشکل وصل نشدن تلگرام به سرورهایش شده است. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • در منوی برنامه، 10 بار پیاپی گزینه Settings را لمس کنید.
 • گزینه Reset Permissions را از لیست انتخاب کنید.
 • گزینه Reset Tooltip را انتخاب کنید.
 • گزینه Network Overrides را انتخاب نمایید.
 • گزینه Reset را لمس کنید.
 • گزینه Restart را از بخش فوقانی صفحه انتخاب نمایید.

به احتمال زیاد با طی کردن مراحل فوق مشکل وصل نشدن تلگرام شما برطرف می‌شود.

رفع مشکل وصل نشدن تلگرام یا مشکل Connecting تلگرام - ...

https://mobilekomak.com/howto/رفع-مشکل-وصل-نشدن-تلگرام-مشکل-connecting/
بعد از اینکه مطمئن شدید دستگاهتان به شبکه اینترنت متصل است، باید سرویس‌دهی آن را بررسی کنید. مطمئنا اگر در سیستم رد و بدل داده شبکه اینترنتی که به آن متصل هستید اختلالی ایجاد شود، برنامه تلگرام هم قادر به کانکت شدن به سرورهایش نخواهد بود. در نتیجه شما با مشکل وصل نشدن تلگرام یا همان عبارت Connecting رو به رو ...

چرا تلگرام وصل نمیشه | تلگرام

telegram.computeruser.ir/چرا-تلگرام-وصل-نمیشه/
۲۶ دی ۱۳۹۴ - اگر تلگرام را روی گوشی خود نصب کردید، ولی تلگرام شما به درستی کار نمی کند دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که در این نوشته قصد توضیح دادن آنها را دارم. اول باید گفت، تلگرام برای کار کردن نیاز به اینترنت دارد. حالا این ایتنرنت معمولاً از دو روش عمده قابل کسب است. اول اینترنت سیم کارت گوشی تلفن همراه ...
۶ تیر ۱۳۹۴ - اخیراً برخی از کاربران خصوصاً کاربرانی که از طریق ADSL خانگی به تلگرام وصل می‌شده‌اند دچار مشکل شده و وصل نمی‌شوند.

مشکل کاکنت نشدن (Connecting- Reconnect) تلگرام در ایران ...

anzalweb.ir/1394/06/15/مشکل-کانت-نشدن-connecting-تلگرام/
۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - دلیل نهایی این مشکل و پاسخ سوالاتی نظیر “چرا تلگرام وصل نمیشه” یا “چرا تلگرام قطع شده” که کاربران از ما میپرسند ، اشکال در زیر ساخت های اینترنت یا محدودیت دسترسی در داخل کشور میباشد که این مشکل سرارسری است و تا رفع شدن این موضوع باید صبر کنید ، برای اینکه از وجود مشکل تلگرام در داخل کشور مطلع ...

حل مشکل قطع شدن تلگرام - کَــلَــک آمــوز

kalakamuz.ir/حل-مشکل-قطع-شدن-تلگرام/
از دیروز (۵ تیر ۹۴) شاهد اختلالاتی در اتصال تلگرام بودیم که کافیست طبق این آموزش پیش رفته تا مشکل را برطرف کنید. اگر ورژن تلگرام شما ۳.۰.۱ نیست باید تلگرامتون رو پاک کنید و نسخه جدید را نصب کنید. دانلود تلگرام اندروید | دانلود تلگرام iOS. اگر ورژن تلگرام شما ۳.۰.۱ می باشد به تنظیمات گوشی رفته و به قسمت برنامه ها ...

چرا در تلگرام میزنه در حال اتصال ؟ - توتک

tootaak.ir/تلگرام-میزنه-حال-اتصال-؟/
۱۶ ساعت پیش - May 10, 2015 – دوستان من تلگرام رو گوشیم نصبه تا چند روز پیش هم با وای فای خیلی خوب کار میکرد ولی دو روزه فقط برنامه تلگرام با وای فای کار نمیکنه، در حالی که گوشی به وای فای وصله و بقیه برنامه ها راحت کانکت میشن ولی تلگرام وصل نمیشه. البته بگم وقتی با دیتای گوشی به اینترنت وصل میشم تلگرام ...

نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه - رز بلاگ

albff.rozblog.com/tag/نت-وصله-ولی-تلگرام-وصل-نمیشه
قطع شدن تلگرام و اینستاگرام یکشنبه 10 دی 96 + آیا فیلتر شده است؟ رفع مشکل connecting تلگرام , رفع مشکل connecting موبوگرام , مشکل کانکتینگ تلگرام , مشکل اتصال تلگرام , چرا تلگرام قطع شده , حل مشکل وصل نشدن تلگرام , نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه, ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - دوستان من تلگرام رو گوشیم نصبه تا چند روز پیش هم با وای فای خیلی خوب کار میکرد ولی دو روزه فقط برنامه تلگرام با وای فای کار نمیکنه، در حالی که گوشی به وای فای وصله و بقیه برنامه ها راحت کانکت میشن ولی تلگرام وصل نمیشه. البته بگم وقتی با دیتای گوشی به اینترنت وصل میشم تلگرام کار میکنه ...

نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه | خدمات تلگرام

https://telegramgap.ir/tag/نت-وصله-ولی-تلگرام-وصل-نمیشه/
۶ آذر ۱۳۹۶ - مسئله کاهش سرعت تلگرام و علت کند شدن آن حتما برای همه ما پیش آمده است که این کندی تلگرام به صورت لحظه ای و یا در طول شبانه روز مشاهده میشود. دیر وصل شدن یا ماندن در حالت کانکتینگ connecting… و updating… ، باز نشدن گروهها و ندیدن پیامهای کانال ها از عوامل کاهش سرعت اتصال شما است که باید بررسی و رفع ...

برای حل مشکل باز نشدن تلگرام اینجا را کلیک کنید - دیتا ...

www.data-link.ir/1394/04/06/برای-حل-مشکل-باز-نشدن-تلگرام-اینجا-را-کل/
۶ تیر ۱۳۹۴ - نکته:اگر از اینترنت منزل(وای فای) استفاده میکنیدو مشکل فعالسازی تلگرام را دارید،جهت درخواست فعالسازی از اینترنت دیتا(سیمکارت)استفاده کنید. برای دانلود ...... سلام دوستان,چرا عکس و فیلم داخل تلگرام برام لود نمیشه البته الان چندروز ب این مشکل برخوردم,یک بار تلگرامم رو حذف کردم ولی بازم مشکل حل نشد.
۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - کلیک – در برخی از موارد اتصال وای‌فای به طور مداوم قصع و وصل می‌شود و در بعضی از مواقع دیگر این اتصال به طور کل برقرار نمی‌شود. .... اندوریدی شما روت شده است، در صورت آشنایی با چگونگی ویرایش یک فایل سیستم خاص که شامل پیکربندی TCP / IP می‌شود، می‌توانید سرعت اینترنت در دستگاه خودتان را بالا ببرید.
آیا شماهم در هنگام وصل شدن به اینترنت از طریق مودم ADSL یا وایرلس خود، با مشکل مواجه هستید؟! برای برطرف کردن ... حتی اگر وب‌سایت‌ها کامل لود نمی‌شوند، سرعت اتصال به اینترنت آهسته به‌نظر می‌رسد و مودم به‌طور مداوم، قطع و وصل می‌شود! بسیاری این عمل را .... سلام خسته نباشید ،من با گوشی میتونم وصل شم ولی با کامپیوترم نمیشه ،چرا؟
۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - گوشیه من سامسونگ GT-S5300 T fi ,hd thd به وای فای خونه وصل شدم ولی به نت وصل میشه نه ایمیلم میاد نه پیام های وایبر و واتساپ و تلگرامم نمیاد. گوشی های ... وقتی گوشیم روشن باشه کامپیوتر به اینترنت وصل نمیشه و وقتی سیستم به کامپیوتر وصله گوشیم به اینترنت وصل نمیشه و روی obtaining ip address.

وصل نشدنه تلگرام با وای فای...عجیبه!! - Ashiyane

ashiyane.org › ... › بخش عمومی کامپیوتر › بخش موبایل › سوال و جواب های بخش موبایل
۲۸ تیر ۱۳۹۴ - حالا وقتی با نت سیمکارت وصل میشم کامل کار میکنه و دانلود میکنه!!!!! عجیبه نه؟؟ نمیدونم از چیه... راستی ورژن کامپیوتر تلگرام رو دارم کامل کار میکنه و دانلود میکنه همه چیو...فقط تو گوشی مشکل دارم... من اینکارارو کردم ولی درست نشد: تلگرام رو پاکیدم و آخرین ورژنش رو نصب کردم, نشد!!! تلگرام پلاس رو نصب کردم ...

مشکل قطع شدن ارتباط اینترنت Browser ها با وجود اینکه ...

ashiyane.org › انجمن › بخش عمومی کامپیوتر › نرم افزار › اینترنت
۱۸ مهر ۱۳۹۲ - مدتی هست که این مشکل پیش میاد که ارتباط اینترنتم قطع نمیشه ولی فایرفاکس و گوگل کروم هیچ صفحه ای رو باز نمیکنن. یعنی کانکشن ADSL درسته و ویندوز هیچ مشکلی پیدا نمیکنه و حتی با Ping کردن جواب میگیرم ولی در بروزرها نه! حتی یاهو مسنجر هم قطع نمیشه! البته اینم بگم که تنظمیات پروکسی و DNS و ...

با اتصال به اینترنت دیگر تلگرام به اینترنت وصل نمی شود ...

www.yjc.ir/.../با-اتصال-به-اینترنت-دیگر-تلگرام-به-اینترنت-وصل-نمی-شود-تر...
۱ مرداد ۱۳۹۵ - یکی از مشکلاتی که کاربران سیستم عامل اندروید همواره با آن مواجه اند دسترسی بدون اجازه اپلیکیشن ها به اینترنت است. ... نرم افزار تلگرام در هنگام اتصال به اینترنت، بدون اجازه کاربر به اینترنت وصل می شود. برای حل این مشکل ... چرا اینترنت قطع شده است لطفا اینترنت (تلگرام )را به حالت عادی بر گرداتید. حسین، ...

مشکل در اتصال با وای فای - انجمن تخصصی آیفون

www.i-phone.ir › ... › سوالات و مشکلات پیرامون نسل چهارم آیپد
۸ بهمن ۱۳۹۲ - Post مشکل در اتصال با وای فای. سلام به همه دوستان من یک مشکلی پیدا کردم و اونم اینه که وقتی با وای فای به مودم وصل میشم اصلا اینترنت نداره.هرکاری میکنم به مودم وصل میشه و علامت وای فای میاد ولی اینترنت کار نمیکنه رو ایپدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

نت وصله ولی تلگرام وصل نمیشه - مجله اینترنتی دوستان

https://www.dustaan.com/tag/نت-وصله-ولی-تلگرام-وصل-نمیشه/
www.dustaan.com معرفی 5 روش موثر برای حل مشکل وصل نشدن تلگرام معرفی 5 روش موثر برای حل مشکل وصل نشدن تلگرام. در این بخش قصد داریم تا نحوه حل حل مشکل وصل نشدن تلگرام ، Connecting را توضیح دهیم، با امتحان این رو ها دیگر این مشکل را نخواهید داشت.
توجه داشته باشید که تلگرام هنوز در همه شرکت های ارایه دهنده اینترنت فیلتر نشده است و اکثر کاربران به صورت عادی و بدون نیاز به آموزش فوق امکان اتصال و استفاده از ... برچسب هاآموزش حل مشکل تلگرامچرا تلگرام کانکت نمیشهچرا تلگرام وصل نمیشهحل مشکل connecting تلگرامحل مشکل تلگرامحل مشکل وصل نشدن تلگرامرفع قطعی ...
۱۴ دی ۱۳۸۹ - در حالت معمولی باید ۲٫۴۰mg باشه ولی نمی دونم چرا پایین تر نشون میده. از نشانه هاش این است که تلگرام فایل ها را دیر باز می کنه و وسط باز کردن خیلی مکث می کنه. مشکل از کجاست؟ پاسخ. محمدفیاض می‌گوید 10 ماه پیش. سلام خواهش سریع بهم بگین چرا هر کاری میکنم درایور نصب نمیشه علامت زرد همچنان هستش همه روش ها رو ...

چرا در ویندوز ۱۰ به اینترنت وصل نمی‌شویم + راه‌حل | شبکه

www.shabakeh-mag.com/.../چرا-در-ویندوز-۱۰-به-اینترنت-وصل-نمی‌شویم-راه‌حل
۸ شهریور ۱۳۹۵ - اولین کاری که شما باید در زمانی که مشکل اتصال به اینترنت به وجود می آید، انجام دهید؛ تهیه یک گزارش از شبکه بی سیم است، چرا که عامل اصلی خیلی از مشکلات از همین جا شروع می شود. برای انجام این کار به کادر جستجوی موجود در نوار وظیفه رفته و عبارت Command prompt را تایپ کنید، سپس روی Command prompt ...

تنظیمات اتصال به اینترنت سیم کارت - قمر

gamar.ir/4289/تنظیمات-اتصال-به-اینترنت-سیم-کارت.html
بنا به درخواست بازدید کنندگان قمر امروز راهنمای تنظیم تبلت برای اتصال به اینترنت سیم کارت ها همراه اول ایرانسل و رایتل را آموزش می دهیم ... فرق داشته باشند مثلا برخی تبلت ها دراعمل تنظیمات گزینه ی ذخیره دارند که بعد از اعمال باید روی آن کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شوند ولی بعضی دیگر این گزینه را ندارند و موقع تنظیماتخود ...

وصل شدن موبایل به wifi ولی عدم ارسال و دریافت داده - داناترین

danatarin.com/questions/26279/وصل-شدن-موبایل-به-wifi-ولی-عدم-ارسال-و-دریافت-داده
۱۷ تیر ۱۳۹۱ - من یه مودم وایرلس تهیه کردم ، اون رو کانفیگ کردم و با کابل lan به سیستم وصلش کردم و مشکلی نبود و به راحتی میتونم باهاش برم اینترنت برم، ولی وقتی با ... رو سرچ میکنم ، مودمم رو پیدا میکنه و حتی کانکت میشه ، ولی وقتی میخوام با موبایل برم اینترنت اصلا کار نمیکنه و انگار اصلا داده ای ارسال و دریافت نمیشه !
یکی از بخش هایی که بیشترین مشکلات را برای کاربران آی او اس ۹ ایجاد کرده است، بخش اتصال به اینترنت از طریق وای فای بوده است. پیش از این روش هایی را که به طور عمومی باعث سریعتر شدن و برطرف شدن مشکلات آی او اس ۹ میشوند را بررسی کرده بودیم، اما در این مطلب قصد داریم روش هایی را برای رفع مشکلات مربوط به وای فای ...
۳ آبان ۱۳۹۱ - گاهی اوقات ممکن است با مشکل وصل نشدن مرورگر اینترنت اکسپلورر ( IE) (باز نشدن سایت‌های اینترنتی) مواجه شوید. یکی از دلایل اصلی این مشکل استفاده از ... در حالت عادی همه مرورگرها باز میشن ولی به محض اینکه فیلتر شکن استفاده میکنم هیچ سایتی باز نمیشه رو هیچ مرورگری.البته کروم بیشتر مد نظر من هست.

اینترنت گوشیم وصل نمیشه | زلال خبر

zolal.net/internet-listening-will-not-connect/
اینترنت گوشیم وصل نمیشه چیکار کنم گوشیم ب اینترنت وصل نمیشه گوشیم به اینترنت وصل نمیشه چرا اینترنت گوشیم وصل… ... گوشی به اینترنت وصل میشم تلگرام کار میکنه میکرد ولی دو روزه فقط برنا تلگرام با وای فای کار نمیکنه در حالی که گوشی به وای فای وصله و بقیه برنا ها راحت کانکت میشن ولی تلگرام وصل نمیشه.

مشکل قطع و وصل شدن اینترنت موبایل gprs :: گروه کامپیوتر ...

unitazad.ir/post/مشکل-قطع-و-وصل-شدن-اینترنت-موبایل-gprs
۱۸ مهر ۱۳۷۵ - نت همراه اول نمیدونم چرا قطع میشه بعد وباره وصل میشه دوباره قطع میشه دیگه روشن نمیشه بای اینترنت رو خاموش کنم بعد دوباره روشن کنم لطفا پیگیریکنید. ۲۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۰۸:۱۳. مهدی. سلام من ولی اینتر نت گوشیمH+وسیمکارتم ایرانسل ومدل گوشیم هو آی ویY530_U00هست وقتی میرم تو کلش نتم قط و وصل میشه.
موفق باشید. ali. شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۲۷. سلام مودم من smc هست و من بصورت وایر لس ب اینترنت وصل هستم ولی یکیکی از لپ تاپ ها مشکل داره. قسمت ایکن اینترنت هیچ خطایی نیست و پیغام اکسس اینترنت موجود هست ولی هیچ یک از نرم افزار ها ی داخل سیستم به اینترنت متصل نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایی. لطفان پاسخ رو به ...

وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت | مشکل اینترنت ویندوز 7 - ...

www.heyvatech.com/.../علت-وصل-نشدن-کامپیوتر-به-اینترنت-در-ویندوز-7.html
اگر ویندوز 7 شما به اینترنت وصل نمی شود می توانید چند ترفند ساده را در این مقاله بخوانید که شاید بتواند در وصل شدن کامپیوتر شما به اینترنت شما را کمک کند. ... سلام من با مویایل اتصال همراه به لپ تاپ رو میزنم، قبلا میتونستم به اینترنت وصل بشم ولی الان مرورگر باز نمیکنه !به اینترنت وصل میشم چون تلگرام روی لپ تاپ هست ...
اما مشکل از همین ارسال خودکار تنظیمات اینترنت توسط اپراتور ها شروع می شود، چرا که اکثر کاربران پس از دریافت تنظیمات مربوط به اینترنت خود (APN)، اینترنت بر روی گوشی آن ها فعال می شود و می توانند از اپلیکیشن های نظیر تلگرام، لاین و … استفاده کنند اما در هنگام استفاده از مرورگر و باز کردن یک وب سایت این مشکل خود را ...

گوشی من به وای فای وصله ولی اینترنت ندارم - جواب یاب

https://javabyab.com/17635/گوشی-من-به-وای-فای-وصله-ولی-اینترنت-ندارم
۲۸ دی ۱۳۹۳ - تا اینکه یک روز در سایت باشگاه خبرنگاران یه نرم افزار به نام وای فای فیکسر دیدم و با هاش کار کردم و خوشبختانه با اون نرم افزار به راحتی به اینترنت کانکت شدم. اما امروز دیگه حتی با اون نرم افزار هم وقتی اسکن میکنم و وای فای خودم رو میزنم و وصل میشم باز هم اینترنت ندارم. خیلی محتاج کمکم . اصلا یعنی چی که به ...

اينترنت وصله ولي هيچ سايتي نمياد!! [آرشيو] - P30World ...

forum.p30world.com › ... › بحث و بررسی سرويس دهنده های اينترنت
۴ دی ۱۳۸۹ - 22پست - ‏14 نویسنده
adsl من دو روزه به اينترنت كانكت ميشه ولي هيچ سايتي رو بالا نمياره و چيزي هم نميشه دانلود كرد توي فاير فاكس همش پيغام unable to connect ميده با ie هم همينطوره تو يه ويندوز ديگه هم تست كردم همينطوريه . dns رو عوض ميكنم فرقي نميكنه . فقط اگه v_p*n يا ultra s رو استفاده كنم درست ميشه الان هم همينجوري اومدم رو نت .

چگونه می توان با گوشی ، کامپیوتر را به اینترنت وصل کرد؟ ...

https://zoomtech.ir/چگونه-می-توان-با-گوشی-،-کامپیوتر-را-به-ا/
چرا کوشی htc به ایترنت کامپیوتر وصل نمیشه ... اینترنت کامپیوترم وصله ولی گوشیم وای فای رو پیدا نمیکنه……حتی به صورت ... سلام من تا دو روز پیش با گوشی سامسونگ گالاکسی s3 لپ تاپ رو به اینترنت وصل می کردم اما الان دیگه نمیشه البته به گوشی وصل میشه ولی اینترنت نه لطفا اگر ممکنه جواب رو ایمیل کنید ممنون میشم.
۵ فروردین ۱۳۹۳ - اگه لپ تاپ دارید و ویندوز 8 روش نصبه و اگه مودم وای فای دارید و لپ تاپ رو از طریق وای فای به اینترنت وصل می کنید احتمال زیاد مشکل وای فای Limited یا ... اگه تا 4 سال پیش خیلی ها می تونستن خیلی راحت گوشی موبایلشون رو کنار بزارن و بگیرن بخوابن الان دیگه نمیشه ، با وجود اینستاگرام و تلگرام و واتس اپ و این ...

حل مشکل اینستاگرام با اینترنت مخابرات - مجله آنلاین مگ باز

magbaz.ir/2016/06/29/حل-مشکل-اینستاگرام-با-اینترنت-مخابرات/
۹ تیر ۱۳۹۵ - سلام، منم همين مشکل رو دارم ولي بعد از اينکه modify رو ميزنم advance نداره که چيزي رو تغيير بدم، با نت ايرانسلم اينستا باز نميشه، در هر صورت پيغام could refresh رو ميده. پاسخ. 59 ..... من با اینترنت مخابرات استان کرمان وصل میشم هرکار میکنم نمیتونم عکس پروفایل تلگرام و اینستاگرام عوض کنم داخل تلگرام ...
۲۱ دی ۱۳۹۲ - از روی نواحی تحت پوشش‌ سایت رایتل چک کردیم، منطقه ما داخلی است، پس چرا اختلال داریم؟ رایتل: اصولا ..... چه وضعشه اه من الان انتن داره زنگ ميشه زد باهاش ولي اينترنت اصلا وصل نميشه .... سیم کارت من معمولی است و در چند گوشی هوشمند از جمله برند های سامسونگ و سونی امتحان کردم ولی باز هم با مشکل آنتن دهی مواجه شدم.

حل مشکل باز نشدن سایت ها - قطعی اینترنت - مقالات آموزشی شوو

www.shoo.ir/.../حل_مشکل__باز__نشدن__سایت__ها____از__کار__افتادن__اینترنت...
۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - شاید برای شما هم پیش اومده که گاهی چراغ اینترنت مودم شما روشنه ولی هیچ صفحه اینترنتی باز نمیشه . .... فیلترشکن به اینترنت وصل بشم کلا هیچ صفحه ای برام باز نمیشه ولی خود فیلترشکن به اینترنت وصله و کار میکنه وقتی فیلترشکن رو میبندم دوباره میتونم به اینترنت وصل ... میشه بگید چرا اینجوری میشه؟

اينترنت وصله ولي هيچ سايتي بالا نمياد | انجمنهای پرشین تولز

https://forum.persiantools.com › انجمن › اینترنت و شبکه › شبکه
۲ مرداد ۱۳۹۲ - سلام دوستان من به مشكل عجيبي برخوردم. اينترنت من كاملا وصله ولي هيچ مرورگري نمي تونه سايتي رو بالا بياره مشكل از اتصالات نيس چون الآن دارم با تبلت كار. ... كردم هم با كروم هم با اكسپلورر همه يه جورن نرم افزارهاي ديگه هم وصل نيستن مثلا اپديت يه نرم افزارو كه مي زنم هيچ اتفاقي نميفته يا گوگل ارث كره زمينش نمياد.

مودم کانکت میشه ولی هیچ صفحه ای باز نمیشه - ترفندستان

https://www.tarfandestan.com › ... › شرکت‌‌‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات اینترنت در ایران
۲۲ آبان ۱۳۸۹ - مودم کانکت میشه ولی هیچ صفحه ای باز نمیشه. سلام من 256 adsl از مخابرات گرفتم از چند روز پیش مودم ... نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S. سپاس (اهدایی): 1128; سپاس (دریافتی): 3084 .... به درختان جنگل گفتند،شما با این عظمت چرا ازتکه آهنی به نام تبر میرنجید؟گفتند:رنجش ما از تبر نیست از دسته ی آن است که ...
رفع مشکل ارسال نشدن پیام در تلگرام - sorry-you-can-only-send-messages-to-mutual-contacts-at-the-moment in telegram. ... بله کاملاً حق با شماست ولی حتماً شما در گروه هایی فعالیت دارید که ممکن است برخی از اعضای گروه شماره شما را نداشته باشند و شما هم شماره این دوستان را نداشته باشید. شما می توانید با ارسال یک پیام در گروه ...

حل مشکل وای فای Wifi اندروید با Wifi Fixer - بانک اطلاعات نرم ...

www.androidbank.ir/حل-مشکل-وای-فای-wifi-اندروید-با-wifi-fixer/
۵ آذر ۱۳۹۲ - برچسبAvoided poor connection اندروید اشکال وای فای اندروید پیدا نکردن وای فای توسط گوشی چرا وای فای گوشیم وصل نمیشه حل مشکل avoided poor internet connection خطای اتصال Wifi اندروید دانلود Wifi Fixer عدم اتصال به اینترنت با وجود اتصال وای فای مشکل Obtaining IP Address اندروید مشکل Wifi اندروید ...

۱۷ تیر ۱۳۹۴ - اینترنت هم به وای فای وصله اسنجوریه هم با نت گوشی رفتم. فقط هم با برنامه .... سلام خسته نباشید چرا تلگرامم به اینترنت سیمکارت وصل نمیشه؟ بقیه برنامه هام .... سلان ببخشید چرا ایفون شماره ذخیره شده در تلگرام نمیاره شماره تو مخاطبین گوشیم هست ولی تو تلگرام نمیاره چیکار کنم میخوام مخاطبم ذخیره شه. پاسخ دادن

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  کدهای اختصاصی