close
تبلیغات در اینترنت
اخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ دی 96
loading...

آلبف

اخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ دی 96 اخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ دی   عسگر قاسمی آقباش وکیل مدافع حمید صفت در خصوص آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار کرد:چند ماهی از تشکیل کمیسیون پزشکی قانونی درباره علت فوت ناپدری حمید صفت می گذرد، اما هنوز این کمیسیون نظر قطعی…

اخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ دی 96

ali بازدید : 7 جمعه 22 دي 1396 : 9:50 نظرات ()

اخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ دی 96

اخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ دی

 

عسگر قاسمی آقباش وکیل مدافع حمید صفت در خصوص آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار کرد:چند ماهی از تشکیل کمیسیون پزشکی قانونی درباره علت فوت ناپدری حمید صفت می گذرد، اما هنوز این کمیسیون نظر قطعی را در خصوص علت فوت اعلام نکرده است و ما همچنان منتظر پاسخ پزشکی قانونی هستیم.

 

حمید صفت ، حمید صفت در دادگاه

وی افزود:حمید صفت همچنان در زندان رجایی شهر بازداشت است و تغییری در وضعیت او رخ نداده است.

وکیل مدافع حمید صفت در پاسخ به این سوال که آیا برای گرفتن رضایت از خانواده متوفی تاکنون کاری انجام شده است،گفت:ما به خانواده متوفی دسترسی نداریم، به همین دلیل در حال حاضر هیچ تغییری در وضعیت موکلم رخ نداده است.

گقتنی است؛ ساعت 15 روز شنبه 21مرداد ماه امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110، فوت مشکوک از طریق بیمارستانی به کلانتری 145 ونک اعلام شد.

با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، پیرمردی 66 ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت.

متوفی قبل از مرگ خود در اظهاراتش عنوان داشته بود که توسط پسر همسرش به نام «ح» 24 ساله مورد ضرب و جرح قرار گرفته است.

همزمان با ارجاع پرونده به اداره دهم مظنون پرونده، در ساعت 15 به کلانتری 145 ونک مراجعه و خود را به ماموران معرفی کرد. با انجام هماهنگی قضایی «ح» به اداره دهم منتقل شد؛ متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه درگیری با مقتول و ضرب و جرح وی شده است.

متهم در اظهاراتش ادعا کرد:روز 24 مرداد زمانی که وارد خانه مادرم در خیابان شیخ بهایی شدم، متوجه شدم که مادرم با همسرش (متوفی) درگیر شده؛ من فقط مادرم را برداشتم و از خانه خارج شدم و اطلاعی از ضرب و جرح متوفی و علت مرگش ندارم.

سرهنگ کاراگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی با اعلام این خبر گفت:پسر همسر متوفی در حال حاضر در اختیار اداره دهم قرار داشته و تحقیقات از وی در مراحل مقدماتی قرار دارد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد:خواننده رپ معروف در ساعت 20:15 روز جمعه 20 مرداد ماه به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر خود اعتراف کرد. متهم در اعترافات اولیه عنوان کرد که پس از تماس برادرم از کشور آمریکا مبنی بر اینکه مقتول با مادرم درگیر شده است به سرعت خود را به خانه رساندم. زمانی که به موضوع درگیری او با مادرم اعتراض کردم، با یکدیگر درگیر شدیم که طی درگیری متوفی را مورد ضرب و جرح قرار دادم.

محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی نیز از تشکیل پرونده برای «حمیدرضا صفت» به اتهام قتل و انجام تحقیقات در این خصوص خبر داد.

محمد شهریاری با بیان این مطلب گفت:خواننده رپ به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر خود اعتراف کرد.

وی افزود:دو سه روز پیش متهم با ناپدری خود درگیر شد و امروز ناپدری در بیمارستان فوت کرد. متهم اکنون در بازداشت است.

شهریاری با بیان اینکه متهم مقتول را با وارد کردن ضربات سنگین به سرش مورد ضرب و جرح قرار داده است، گفت:در حال انجام تحقیقات در این زمینه هستیم.

پیش از این سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفته بود که مقتول که پیرمردی 66 ساله بوده در بیمارستان به دلیل اصابت جسم سخت به سرش و شکستگی جمجمه فوت شده، اما پیش از آن، گفته بود که پسر همسرش با او درگیر شده است.

حمید صفت در اعترافات اولیه منکر هر نوع درگیری با ناپدری اش شده و ادعا کرده که تنها مادرش را از خانه خارج کرده و دیگر اطلاعی از قتل ناپدری ندارد.

گفتنی است، در نهایت پرونده برای تعیین علت فوت به پزشکی قانونی ارسال شد.

آخرین جزئیات از پرونده اتهام به قتل حمید صفت خواننده رپ - ...

www.entekhab.ir/fa/.../آخرین-جزئیات-از-پرونده-اتهام-به-قتل-حمید-صفت-خواننده-رپ
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - آخرین جزئیات از پرونده اتهام به قتل حمید صفت خواننده رپ. قاضی شهریاری در تشریح آخرین وضعیت پرونده خواننده معروف گفت: پس از اعتراض متهم به علت فوت، پرونده به کمیسیون پزشکی قانونی ارجاع شد. پرونده خواننده معروف به کمیسیون پزشکی قانونی ارجاع شدسرپرست دادسرای جنایی اظهارکرد: حسب اطلاع واصله ...

آخرین جزئیات از پرونده حمید صفت خواننده رپ - العالم

fa.alalam.ir/news/3033026/ آخرین-جزئیات-از-پرونده-حمید-صفت-خواننده-رپ
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - وکیل حمید رضا صفت: رسیدگی به پرونده خواننده سرشناس حدود 4 ماه طول می کشد.
وارد نشده: 96
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - آخرین اخبار از حکم و پرونده اتهام به قتل حمید صفت + عکس. در این مطلب میتوانید آخرین اخبار از جزئیات پرونده اتهام به قتل و حکم حمید صفت خواننده معروف رپ را بخوانید. حکم حمید صفت. تاریخ خبر ۹۶/۸/۱۴ ...

حمید صفت خواننده مطرح رپ به اتهام قتل شوهر مادرش دستگیر ...

https://www.rokna.net/...پرونده.../296435-حمید-صفت-خواننده-مطرح-رپ-به-اتهام-قتل...
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - به گزارش گروه جنایی رکنا، صبح امروز خبر فوت مشکوک یک مرد 66 ساله توسط پسر همسرش به کلانتری 145 ونک اعلام شد. با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت کرده است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت ...

آخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ | رکنا

https://www.rokna.net/...پرونده.../336448-آخرین-جزئیات-پرونده-حمید-صفت-خواننده-...
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - رکنا: وکیل مدافع حمید صفت گفت: منتظر تشکیل جلسه کمیسیون پزشکی قانونی هستیم تا علت فوت مقتول بررسی شود.

جزییات جدید از پرونده قتل حمید صفت - نمناک

namnak.com/جزییات-جدید-از-پرونده-قتل-حمید-صفت.p56472
۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - آخرین جزئیات از پرونده حمید صفت خواننده رپ. صبح روز گذشته چهارشنبه 22 شهریور ماه پسرکوچک ناپدری حمید صفت - خواننده زیرزمینی- با حضور در دادسرای جنایی تهران خواستار قصاص عامل قتل پدرش شد. این درحالی است که متهم جوان ادعا می کند ضربه های او کشنده نبوده و پدرخوانده اش به دلایل دیگری جان باخته است.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - وکیل مدافع حمید صفت گفت: منتظر تشکیل جلسه کمیسیون پزشکی قانونی هستیم تا علت فوت مقتول بررسی شود.
وارد نشده: 96

جزییات قتل پدرناتنی توسط حمید صفت+عکس دستگیری

www.farhoo.com/fa/.../جزییات-قتل-پدرناتنی-توسط-حمید-صفت-عکس-دستگیری
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - مجله اینترنتی فرهو ؛ حمید صفت یکی از خوانندگان رپ که به طور زیرزمینی در ایران فعالیت می کرد ظهر امروز با معرفی خود به کلانتری ونک به اتهام قتل ناپدری اش دستگیر شد در همین رابطه سرهنگ ... خواننده رپ به اتهام قتل پدر ناتنی اش بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفت. ... رفع فیلتر تلگرام پنجشنبه 21 دی 96.

آخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ معروف +عکس | ...

https://accidents.rednews.xyz/P-6759508-آخرین-جزئیات-پرونده-حمید-صفت-خواننده-...
۱۷ ساعت پیش - آخرین جزئیات پرونده حمید صفت خواننده رپ معروف +عکس. وکیل مدافع حمید صفت، خواننده رپ که به اتهام قتل پدرخوانده‌اش در بازداشت به سر می‌برد، گفت نظریه نهایی پزشکی قانونی درباره علت مرگ پدرخوانده موکلش اعلام نشده است.

حمید صفت خواننده مطرح رپ ناپدری خود را به قتل رساند ...

www.sarpoosh.com/accident/murder-crime/murder-crime960506827.html
رتبه: ۲ - ‏۶۹ نقد
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - صبح امروز خبر فوت مشکوک یک مرد ۶۶ ساله توسط پسر همسرش به کلانتری ۱۴۵ ونک اعلام شد. سرپوش حوادث - به گزارش رکنا، با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت کرده است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت ...
۶ شهریور ۱۳۹۶ - اولیای دم پرونده مرگ پیرمرد در درگیری با خواننده رپ، با مراجعه به دادسرا اعلام کردند در صورتی که حمیدرضا واقعیت را بگوید، درباره بخشش او تصمیم‌گیری می‌کنند. آنها از مادر این خواننده نیز شکایت کردند. به گزارش عصر ایران به نقل از جام‌جم حمیدرضا ۲۴ ساله و خواننده رپ، ۲۴ مرداد امسال در جریان درگیری با شوهر مادرش در ...

جزئیات پرونده خواننده معروف رپ+عکس | فرتاک نیوز

www.fartaknews.com/بخش-حوادث-8/69128-جزئیات-پرونده-خواننده-معروف-رپ-عکس
۱ روز پیش - وکیل مدافع حمید صفت، خواننده رپ که به اتهام قتل پدرخوانده‌اش در بازداشت به سر می‌برد، گفت نظریه نهایی پزشکی قانونی درباره علت مرگ پدرخوانده موکلش اعلام نشده است.

آخرین جزییات درباره پرونده حمید صفت | فرتاک نیوز

www.fartaknews.com/بخش-حوادث-8/69163-آخرین-جزییات-درباره-پرونده-حمید-صفت
۲۳ ساعت پیش - وکیل مدافع حمید صفت رپر معروف آخرین وضعیت پرونده موکلش را تشریح کرد. ... مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: خواننده رپ معروف در ساعت ۲۰:۱۵ روز جمعه 20 مرداد ماه به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر خود اعتراف کرد. متهم در اعترافات ... جزئیات تازه از پرونده جنایی خواننده رپ ...

مادر حمید صفت جزئیات جدیدی از مرگ شوهرش را افشا کرد - ...

www.sarpoosh.com/accident/murder-crime/murder-crime960600016.html
رتبه: ۳٫۶ - ‏۴۹ نقد
۱ شهریور ۱۳۹۶ - چهار روز از دستگیری حمید صفت به اتهام قتل ناپدری‌اش می‌گذرد. قتل اتهامی است که از سوی بازپرس پرونده به این خواننده رپ تفهیم شده؛ اما او این اتهام را رد کرده است. اظهارات متهم و شاهدان درباره اتفاقات آن روز و نزاعی که بین حمید و همسر مادرش به وجود آمد، تاکنون کمک چندانی به روشن‌شدن زوایای پنهان این ماجرا نکرده است.

حمید صفت خواننده رپ ایرانی به جرم قتل دستگیر شد - ایران جیب

https://www.iranjib.ir/.../حمید-صفت-خواننده-رپ-ایرانی-به-جرم-قتل-دستگیر-شد/
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - حمید صفت خواننده رپ ایرانی به جرم قتل دستگیر شد ... خواننده رپ به اتهام قتل پدر ناتنی اش بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفت. در ساعت ۱۵ امروز ... وی با اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک اظهارکرد: در ادامه به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - در آخرین روز های مرداد ماه ۹۶ حمید صفت نتوانست عصبانیت خود را از آزار مادرش توسط ناپدری اش را تحمل کند و ناپدری را با ضربات محکم به سر از پای در آورده و پس از تحقیقات پلیس دستگیر شد. مشکلات اخلاقی و اجتماعی در جامعه افسارگسیخته ایرانی بیداد می کند و اینک گریبان یک هنرمند را گرفت. خواننده رپ معروف و ...
۱۰ دی ۱۳۹۶ - عسگر قاسمی آقباش وکیل مدافع حمید صفت در خصوص آخرین وضعیت پرونده حمید صفت اظهار کرد: ما منتظر تشکیل جلسه کمیسیون پزشکی قانونی هستیم تا علت ... تجاوز وحشیانه به زن جوان در جاده ورامین / اعدام فرید و یاشار تایید شد + عکس زمان واریز یارانه آذر 96 مشخص شد زلزله مدارس و دانشگاههای کرمان و رفسنجان را ...
۱ روز پیش - وکیل مدافع حمید صفت، خواننده رپ که به اتهام قتل پدرخوانده اش در بازداشت به سر می برد، گفت نظریه نهایی پزشکی قانونی درباره علت مرگ پدرخوانده موکلش اعلام نشده است.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - nnوضعیت پرونده حمید صفتnn عسگر قاسمی آقباش وکیل حمید صفت در خصوص آخرین وضعیت پرونده حمید صفت اظهار داشت: این پرونده مراحل پیگیری. ... مبنی بر بازداشت حمید صفت خواننده موسیقی رپ در رسانه‌ها منتشر شد، در ادامه نیز برخی اخبار حکایت از اعتراف به قتل حمید صفت طی یک درگیری فیزیکی داشت ...

جزئیات تازه از پرونده حمید صفت

shamanews.ir/fa/news/839995/جزئیات-تازه-از-پرونده-حمید-صفت
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - وکیل حمید صفت در خصوص آخرین وضعیت پرونده موکل خود که متهم به قتل شده است توضیحاتی را ارائه کرد. ... 29 مرداد ماه سال جاری بود که خبری مبنی بر بازداشت حمید صفت خواننده موسیقی رپ در رسانه‌ها منتشر شد، در ادامه نیز برخی اخبار حکایت از اعتراف به قتل حمید صفت طی یک درگیری فیزیکی داشت و برخی از ...

خواننده رپ - مشرق نیوز

https://www.mashreghnews.ir/tag/خواننده+رپ
اولیای دم پرونده مرگ پیرمرد در درگیری با خواننده رپ، با مراجعه به دادسرا شرطی برای بخشش وی اعلام کردند. ۶ شهریور ۹۶ - ۹:۴۲ ... خانواده حمید صفت توضیحاتی پیرامون پرونده قتل ناپدری این خواننده را در صفحه رسمی او در اینستاگرام منتشر کردند. ۲ شهریور ۹۶ - ۳:۱۷ ... آخرین جزئیات از دستگیری خواننده معروف. سرپرست دادسرای امور ...

آخرین اخبار از پرونده حمید صفت / آیا حمید صفت اعدام می شود / ...

https://www.netshahr.com › خانه › صفحه اخبار اجتماعی

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - حمیدرضا الف ص معروف به حمید. صفت خواننده جوان رپ به اتهام قتل همسر مادرش دستگیر شد. یک منبع مطلع در گفتگو با تایید هویت قاتل مرد 66 ساله، گفت برخلاف خبر منتشره در خصوص این فرد که خود را به کلانتری معرفی کرده، این خواننده رپ توسط ماموران آگاهی شناسایی و دستگیر شده است. جزئیات دستگیری خواننده ...

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    کدهای اختصاصی